Slalomové lodě MASHUA

 

Závodní slalomové lodě z kompozitních materiálů vysoké kvality, vynikající svými jízdními vlastnostmi, a v tomtéž duchu konstruované loďky pro nejmenší.

 

 

S firmou MASHUA úzce spolupracuji při výrobě slalomových lodí. Stojím za vývojem modelů lodí (tvarem lodě v její konečné podobě) i jejich testováním a vyrábím formy pro jejich výrobu.

 

Momentálně na naší lodi BOOGIE jezdí mistr světa a Evropy a juniorský vicemistr Evropy ve slalomu na divoké vodě, kajakář Ondřej Tunka.

 

V prostředí vodního slalomu se pracovně a zároveň na pozici závodníka pohybuji dlouhá léta. Vyvíjel a spolupracoval jsem na modelech lodí mnoha olympijských vítězů a medailistů z mistrovství světa a Evropy (Tony a Patrice Estanguet, Vítězslav Gebas, Vavřinec Hradilek, Vít Přindiš, Joe Clarke, Sideris Tasiadis, Christos Tsakmakis, Emilie Fer, Dejan Kralj, Simon Hočevar, Jure Meglič, Alexander Grimm, Elena Kaliská aj.). Má práce je odrazem nespočtu hodin vlastního ježdění, cestování po světových i veřejných závodech, diskusí a pozorování tréninků zkušených i začínajících vodních slalomářů.

 

S firmou MASHUA spolupracuji od roku 2018. Každému zákazníkovi stavíme loď na míru. Vycházíme přitom z vlastních zkušeností i individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Našimi zákazníky jsou závodníci na profesionální, amatérské i rekreační úrovni, začínající jezdci, děti i kajakáři prostí závodních ambicí.

 

Slalomové lodě jsou vyráběny v souladu s pravidly ČSK DV (Český svaz kanoistů, sekce divoká voda) a ICF (international canoe federation). Standardně jsou dodávány se sedačkou a stupačkami.

 

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1