Karbonové kolečkové lyže s integrovaným, nosným blatníkem; skate

9 300 Kč
Do 14 dnů

Pouhých 320 g vážící skateové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě. Výška u lyží je snížena pro co největší přiblížení se pocitu, jízdě na sněhu (výška lyže bez vázání: 50 mm). Integrovaný, nosný blatník představuje spolehlivou ochranu před odstřikujícím blátem, páskem, kamínky a dalšími nečistoty.

Pouhých 320 g vážící skateové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě. Výška u lyží je snížena pro co největší přiblížení se pocitu, jízdě na sněhu (výška lyže bez vázání: 50 mm). Díky unikátnímu uspořádání jednotlivých vrstev karbonu vykazují kolečkové lyže i při intenzivní zátěži velkou výdrž a dlouhou životnost, a to při hmotnosti pouhých 310-320 g. Integrovaný, nosný blatník představuje spolehlivou ochranu před odstřikujícím blátem, pískem, kamínky a dalšími nečistotami.

 

Díky karbonu designově velmi specifické lyže.


Specifika, parametry karbonových kolečkových lyží:

  • Konstruovány na kolečka o průměru 100 mm a šíře 24 mm.
  • Osičky o průměru 8 mm se zapuštěnými šrouby (bez nutnosti použití vymezovací vložky), vzdálenost osiček od sebe: 63,5 cm.
  • Výška lyže bez vázání: 50 mm.
  • Váha jedné lyže bez koleček a vázání: 310-320 g.
  • Standardně jsou kolečkové lyže dodávány s osičkami.
  • Po dohodě lze osadit vybranými kolečky a vázáním.

 

Kolečkové lyže odesíláme do 14 dnů od objednání, resp. připsání platby na účet. Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou. Stejně tak nás nejdříve kontaktujte v případě zájmu o více párů lyží najednou.

 

Cena: 9300 Kč/pár