Karbonové kolečkové lyže s integrovaným, nosným blatníkem; skate

9 300 Kč
do 14 dnů

Pouhých 320 g vážící skateové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě. Výška u lyží je snížena pro co největší přiblížení se pocitu, jízdě na sněhu (výška lyže bez vázání: 50 mm). Integrovaný, nosný blatník představuje spolehlivou ochranu před odstřikujícím blátem, páskem, kamínky a dalšími nečistoty.

Pouhých 320 g vážící skateové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě. Výška u lyží je snížena pro co největší přiblížení se pocitu, jízdě na sněhu (výška lyže bez vázání: 50 mm). Díky unikátnímu uspořádání jednotlivých vrstev karbonu vykazují kolečkové lyže i při intenzivní zátěži velkou výdrž a dlouhou životnost, a to při hmotnosti pouhých 310-320 g. Integrovaný, nosný blatník představuje spolehlivou ochranu před odstřikujícím blátem, pískem, kamínky a dalšími nečistotami.

 

Díky karbonu designově velmi specifické lyže.


Specifika, parametry karbonových kolečkových lyží:

  • Konstruovány na kolečka o průměru 100 mm a šíře 24 mm.
  • Osičky o průměru 8 mm se zapuštěnými šrouby (bez nutnosti použití vymezovací vložky), vzdálenost osiček od sebe: 63,5 cm.
  • Výška lyže bez vázání: 50 mm.
  • Váha jedné lyže bez koleček a vázání: 310-320 g.
  • Standardně jsou kolečkové lyže dodávány s osičkami.
  • Po dohodě lze osadit vybranými kolečky a vázáním.

 

Kolečkové lyže odesíláme do 14 dnů od objednání, resp. připsání platby na účet. Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou. Stejně tak nás nejdříve kontaktujte v případě zájmu o více párů lyží najednou.

 

Cena: 9300 Kč/pár

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení