Doprava zdarma

Karbonové kolečkové lyže s integrovaným, nosným blatníkem

9 300 Kč / pár
Skladem

Pouhých 320 g vážící skateové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě, s nimiž se přiblížíte pocitu, jízdě na sněhu. Integrovaný blatník představuje spolehlivou ochranu před blátem, kamínky apod.

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Kategorie: Karbonové sportovní zboží

Pouhých 320 g vážící skateové karbonové kolečkové lyže s velmi dobrou odrazovou tvrdostí a minimálním přenosem vibrací při jízdě. Výška u lyží je snížena pro co největší přiblížení se pocitu, jízdě na sněhu (výška lyže bez vázání: 50 mm). Díky unikátnímu uspořádání jednotlivých vrstev karbonu vykazují kolečkové lyže i při intenzivní zátěži velkou výdrž a dlouhou životnost, a to při hmotnosti pouhých 310-320 g. Integrovaný, nosný blatník představuje spolehlivou ochranu před odstřikujícím blátem, pískem, kamínky a dalšími nečistotami.

Díky karbonu designově velmi specifické lyže. 

 

Specifika, parametry karbonových kolečkových lyží:

  • Konstruovány na kolečka o průměru 100 mm a šíře 24 mm.
  • Osičky o průměru 8 mm se zapuštěnými šrouby (bez nutnosti použití vymezovací vložky), vzdálenost osiček od sebe: 63,5 cm.
  • Výška lyže bez vázání: 50 mm.
  • Váha jedné lyže bez koleček a vázání: 310-320 g.

 

  • Standardně jsou kolečkové lyže dodávány s osičkami!
  • Po dohodě lze osadit vybranými kolečky a vázáním.

 

Kolečkové lyže odesíláme do 14 dnů od objednání (v případě platby na dobírku), resp. připsání platby na účet (v případě bankovního převodu). Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou. Stejně tak nás nejdříve kontaktujte v případě zájmu o více párů lyží najednou.

 

Cena je uvedena za pár lyží (s osičkami, bez koleček a vázání).