Novinky

Slalomový kajak pro děti

S letními dny přichází novinka i pro naše nejmenší v podobě dětského slalomového kajaku MINIBEE. Ve spolupráci s firmou MASHUA jsme připravili dětský kajak z kevlarkarbonu s celosendvičovou konstrukcí. Materiálově velmi kvalitní loďku s výbornými jízdními vlastnostmi, usnadňující první záběry vašich dětí a učení se pádlování vpřed i točení. Na tekoucí vodě naopak loď vyžadující více pozornosti, vynikající tedy pro získání citu dítěte pro vodu.

Límec je typizovaný na dětské šprajdy. Oblast límce je chráněná pěnou, která brání odření nohou při případném vyplavání dítěte.

Slalomový kajak váží pouhých 5 kilogramů. I ta nejmenší dítka si tak při manipulaci s ním hravě poradí.

 

 

Slalomový kajak pro děti cca od 3 do 9 let (cca do 30 kg).

 

 

V případě zájmu o další informace či kajak samotný prosím kontaktujte mě nebo Ondru Choura (MASHUA).

 

 

Rybářský kajak Viper - NOVINKA z naší dílny

Ve spolupráci s firmou MB INVCON (Patrik Míka) jsme připravili rybářský kajak Viper. Z naší strany jsme do něj vložili zkušenosti s kvalitními kompozitními materiály a designováním závodních slalomových lodí, z Patrikovo zase letitou praxi z lovu ryb ve sladkých i slaných vodách. Výsledkem je lehký, snadno ovladatelný a přitom stabilní kajak, který si jednoduše (sami) připevníte na auto a vyrazíte s ním k vodě. Díky prostorným, vodotěsným úložným komorám se nemusíte vzdát svého komfortu ani při vícedenních pobytech v přírodě.

 

 

Rybářský kajak si můžete napřed vyzkoušet, otestovat. Neváhejte se na nás obrátit.

Patrik Míka; guru přes rybaření - tel.: 720040136  

Filip Taišl; výrobce - technické dotazy - tel.: 774260812

 

 

Splňte si svůj rybářský sen o svobodě a volném pohybu na vodě (a k vodě).

S Viperem se tento sen naplňuje.

 

 

Více informací o rybářském kajaku

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.