Karbonový přívěsek s přírodními kameny

2 280 Kč / ks
Skladem

 

Ručně vyráběný karbonový přívěsek, s přírodními kameny*.

 

Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
10.7.2024
Kategorie: Šperky

Přívěsek je dodáván s černou koženou šňůrkou. Odesíláme jej do 14 dnů od objednání (v případě platby na dobírku), resp. připsání platby na účet (při platbě převodem). Přejete-li si urychlit termín dodání, prosím kontaktujte nás a poptejte tuto možnost ještě před samotnou objednávkou.

 

 

UPOZORNĚNÍ: V případě přívěsku s přírodními kameny je každý přívěsek originál, proto se může od zobrazeného mírně lišit (umístěním kamenů, jejich kombinací a velikostí).

* přírodní kameny: zelené - mechový achát, červené - granát

 

Je jen velmi málo pravděpodobné, že by vám nošení karbonových šperků mohlo způsobit potíže. Přesto vás upozorňujeme na možnost výskytu alergických příznaků (kýchání, svědění, zarudnutí, suchá kůže, kožní vyrážka aj.) a nutnosti v tomto případě zamezit kontaktu šperku s pokožkou.

Za kvalitou našich šperků si stojíme. Nejsou tak křehké, jak se zdají, nicméně, nesnesou hrubé zacházení. Nenošené šperky ukládejte tak, aby se o sebe neodřely. V případě každodenního nošení buďte opatrní, abyste si šperk nepoškrábali a mějte prosím na paměti, že se šňůrka může časem opotřebit.