Ukázky naší práce

 

MASHUA slalomové lodě 

Závodní slalomové lodě z kompozitních materiálů vysoké kvality, vynikající svými jízdními vlastnostmi, a v tomtéž duchu konstruované loďky pro nejmenší.

 

MASHUA slalomové lodě

 

S firmou MASHUA úzce spolupracuji při výrobě slalomových lodí. Stojím za VÝVOJEM MODELŮ LODÍ (tvarem lodě v její konečné podobě) i jejich testováním a vyrábím formy pro jejich výrobu.

V prostředí vodního slalomu se pracovně a zároveň na pozici závodníka pohybuji dlouhá léta. Vyvíjel a spolupracoval jsem na modelech lodí mnoha olympijských vítězů a medailistů z mistrovství světa a Evropy (Tony a Patrice Estanguet, Vítězslav Gebas, Vavřinec Hradilek, Vít Přindiš, Joe Clarke, Sideris Tasiadis, Christos Tsakmakis, Emilie Fer, Dejan Kralj, Simon Hočevar, Jure Meglič, Alexander Grimm, Elena Kaliská aj.). Má práce je odrazem nespočtu hodin vlastního ježdění, cestování po světových i veřejných závodech, diskusí a pozorování tréninků zkušených i začínajících vodních slalomářů.

S firmou MASHUA spolupracuji od roku 2018. Každému zákazníkovi staví MASHUA loď na míru. Vychází přitom z vlastních zkušeností i individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Jejími zákazníky jsou závodníci na profesionální, amatérské i rekreační úrovni, začínající jezdci, děti i kajakáři prostí závodních ambicí.

Slalomové lodě jsou vyráběny v souladu s pravidly ČSK DV (Český svaz kanoistů, sekce divoká voda) a ICF (international canoe federation). Standardně jsou dodávány se sedačkou a stupačkami.

Lodě MASHUA si můžete napřed vyzkoušet, otestovat. Více informací najdete na stránkách MASHUA

 

 

 

Posuvné kolenní opěrky

Inovativní řešení sezení v kajaku. 

Snadno posuvné kolenní opěrky zajišťují dosažení optimálního a zároveň pohodlného opření se v lodi a tím i dokonalé souhry jezdce s lodí při jejím ovládání.

 

Karbonové posuvné kolenní opěrky. Inovativní řešení sezení v kajaku

 

  

 

Karbonové rybářské kajaky

Extrémně lehké, karbonové kajaky pro kayakfishing.

 

Karbonové rybářské kajaky vznikají ve spolupráci s MB INVCON s. r. o.

Více informací o těchto kajacích

 

  

 

 

Karbonové holenní chrániče pro sjezdové lyžování

 

Karbonové holenní chrániče pro sjezdové lyžování. KARBON WILD

 

Karbonové holenní chrániče pro sjezdové lyžování. KARBON WILD

 

  

 Karbonové spony pro 4M SYSTEMS

 

 

 

Karbonové prsteny

Ručně vyrobené prsteny z karbonu. K příležitosti svatby i jiných životních situací. Vyrobené na zakázku, na žádost přátel. 

 

Karbonové prsteny KARBON WILD

Karbonové prsteny KARBON WILD

 

 

  

Karbonová ZERO hůl

Karbonová ZERO hůl pro zlepšení hry golfu. 

 Karbonová ZERO hůl