Zakázková výroba z karbonu

 

 

Karbonové produkty na zakázku

+ vývoj modelů, maket a forem pro jejich výrobu

 

 

Vycházím vstříc individuálním požadavkům firem i koncového zákazníka. V případě zájmu o spolupráci při výrobě Vašeho vlastního produktu z karbonu mě prosím kontaktujte.

 

 

Filip Taišl, KARBON WILD

Tel.: +420 774260812

e-mail: info@karbonwild.com 

 

 

 

 

Ukázky naší práce

 

 

 

MASHUA slalomové lodě 

Závodní slalomové lodě z kompozitních materiálů vysoké kvality, vynikající svými jízdními vlastnostmi, a v tomtéž duchu konstruované loďky pro nejmenší.

 

S firmou MASHUA úzce spolupracuji při výrobě slalomových lodí. Stojím za VÝVOJEM MODELŮ LODÍ (tvarem lodě v její konečné podobě) i jejich testováním a vyrábím formy pro jejich výrobu.

V prostředí vodního slalomu se pracovně a zároveň na pozici závodníka pohybuji dlouhá léta. Vyvíjel a spolupracoval jsem na modelech lodí mnoha olympijských vítězů a medailistů z mistrovství světa a Evropy (Tony a Patrice Estanguet, Vítězslav Gebas, Vavřinec Hradilek, Vít Přindiš, Joe Clarke, Sideris Tasiadis, Christos Tsakmakis, Emilie Fer, Dejan Kralj, Simon Hočevar, Jure Meglič, Alexander Grimm, Elena Kaliská aj.). Má práce je odrazem nespočtu hodin vlastního ježdění, cestování po světových i veřejných závodech, diskusí a pozorování tréninků zkušených i začínajících vodních slalomářů.

S firmou MASHUA spolupracuji od roku 2018. Každému zákazníkovi staví MASHUA loď na míru. Vychází přitom z vlastních zkušeností i individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Jejími zákazníky jsou závodníci na profesionální, amatérské i rekreační úrovni, začínající jezdci, děti i kajakáři prostí závodních ambicí.

Slalomové lodě jsou vyráběny v souladu s pravidly ČSK DV (Český svaz kanoistů, sekce divoká voda) a ICF (international canoe federation). Standardně jsou dodávány se sedačkou a stupačkami.

Lodě MASHUA si můžete napřed vyzkoušet, otestovat. Více informací najdete na stránkách MASHUA,

 

 

 

 

Karbonové rybářské kajaky

 

Úžasně lehké, snadno ovladatelné a zároveň stabilní karbonové rybářské kajaky, nenáročné na transport a manipulaci. Pohodlné pro chytání ryb vstoje i vsedě.

 

 

Karbonové rybářské kajaky vznikají ve spolupráci s MB INVCON s. r. o.

Více informací o těchto kajacích

 

 

 

 

Karbonové holenní chrániče

 

 

 

 

 

Spony pro 4M SYSTEMS

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení